کاربرانی که از قبل در این حوضه فعال بودند حتما در خاطر دارند که حدود 3 سال پیش تمام شرکتهای ایرانی با رجیسترار بسیار خوب و از همه نظر عالی ریسلر کلاب همکاری میکردند که شرکتی هندی بود و هیچ مشکلی هم با ایرانی ها نداشت اما طی تغییر و تحولاتی که در این شرکت انجام شد و بخش اعظم سهام این شرکت به آمریکایی ها منتقل شد ایران وارد لیست تحریم شرکت ریسلر کلاب شد و برای ایرانی ها مقصدی اجباری با نام ریسلو تعریف شد ، اما از ابتدا هم ریسلو مقصد باب میل ما نبود و تنها جهت تحمیل نشدن هزینه انتقال بود که به ناچار کاربران را به این شرکت منتقل نمودیم . ریسلو شرکتی که حتی پلتفرم آنلاین سرویس دهی آن بقدری باگ داشت که با افزودن تیم ساپورت بسیار ضعیف آن کلافگی بی پایان را برای مشتریان خود بوجود آورده بود . کاربران ایرانی با وجود کاستی های بسیاری که این رجیسترر داشت اهم از عدم پشتیبانی صحیح و به جا، امکانات بسیار پایین حتی در سطح اولیه مانند هویز پرایویسی ، قفل دامنه (که جدیدا اضافه کرده است!) با این رجیسترر ساخته بودند ولی با شرایط جدیدی که این رجیسترر برای کار کردن با کاربران ایرانی، ایجاد کرده است شرایط را سخت میکند و قطع به یقین به این معنا نیست که همه دامنه های کاربران ایرانی از دسترس خارج یا مشکلات جدی برای آنها ایجاد خواهد شد.

مشاهده متن کامل اطلاعیه Resello

ترجمه فارسی اطلاعیه رسلو:

سیاست‌های جدید محدودیت

بدینوسیله سیاست‌های جدید محدودیت در استفاده از خدمات و محصولات resello را به آگاهی شما می‌رسانیم. این محدودیت‌ها شامل حال ریسلر (نمایندگان)، مشتریان از کشورهای متعدد که مورد تحریم جامعه بین المللی قرار گرفته‌اند می‌باشد.

همچنین توجه شما را به اطلاعیه قبلی ما که در تاریخ ۶ جولای ۲۰۱۷ در رابطه با واحد پولی انتقال به حساب ما در Rabobank جلب می‌نماییم. در این اطلاعیه به شما اعلام شد که واحد پولی شما به روپیه هند (INR) تغییر می‌یابد. حال بر خلاف اطلاعیه قبلی به اطلاع شما می‌رسانیم که واحد پولی شما به Euro (EUR) تغییر می‌یابد.

رویه بررسی تراکنش ها

در ۱۸ جولای ۲۰۱۷ (۲۷ تیرماه ۱۳۹۶) با استفاده از سیستم جدید بررسی اتوماتیک تراکنش ها و اطلاعات تماس صاحبین حساب رونمایی می‌کنیم. این تراکنش ها تنها در صورتی با موفقیت انجام می‌شود که مشخصات صاحب اکانت، مشتریان یا نمایندگان یا … با قوانین ذکر شده مغایرتی نداشته و درست باشد. تمام حساب‌ها و محصولاتی که بر اساس این بررسی اتوماتیک مغایر قوانین در این تاریخ شناخته شود علامت گذاری می‌گردد و تمدید آن‌ها امکان پذیر نخواهد بود و بدون توجه به جزییات حساب‌ها در زمان تمدید بر اساس علامت گذاری صورت گرفته این عواقب شامل حساب شما و نمایندگان و مشتریان شما می‌باشد.
لطفاً نمایندگان و مشتریان خود را از این تغییر مهم آگاه نمایید.

عواقب

از تاریخ ۱۸ جولای ۲۰۱۷ (۲۷ تیرماه ۱۳۹۶) تمامی مشتریان و نمایندگان و حساب‌هایی که شامل سیاست‌های جدید ممنوعیت می‌شوند، نمی‌توانند:

۱. حساب جدید بسازند (کاربر یا دامنه جدید ثبت کنند)
۲. سفارش جدیدی ثبت کنند
۳. به پلتفرم ما دامنه جدید منتقل نمایند

همچنین از تاریخ ۱۸ آگوست ۲۰۱۷ (۲۷ مرداد ۱۳۹۶) تعرفه خدمات و محصولات ای که شامل سیاست جدید ممنوعیت هستند، افزایش قیمت قابل ملاحظه ای خواهد داشت. این افزایش بر روی موارد زیر اعمال می‌شود:
– تمدید محصولات موجود
– خروج دامنه از  Redomption (بازگرداندن دامنه های حذف شده)

و درنهایت از تاریخ ۱۸ نوامبر ۲۰۱۷ (۲۷ آبان ۱۳۹۶ – چهار ماه دیگر) این افراد نخواهند توانست:
– محصولات موجود را تمدید کنند.
– به حساب خود اعتبار بیفزایند.

برگشت اعتبار حساب

در صورتی که وضعیت شما با نیازمندی‌های سیاست‌های جدید ممنوعیت همخوانی ندارد شما می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید. ما فقط اعتبارهای بیش از ۲۵ یورو را بازگشت خواهیم داد. لطفاً بدین منظور با پشتیبانی ما تماس گرفته و اطلاعات حساب خود را ارائه نمایید.

توضیحات بیشتر

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مغایرت و یا تطبیق شرایط مشتریان و نمایندگان خود با قوانین جدید به Knowledge Base ما مراجعه نمایید.
پیشاپیش بخاطر ناراحتی بوجود آمده از قوانین جدید از شما پوزش می‌طلبیم.
امیدواریم زمانی که رویکرد جامعه بین المللی بهبود یافت رابطه استوار تری با شما داشته باشیم.

با احترام
Resello

 

حالا چه می‌شود؟

اگر بخواهیم به طور خلاصه بیان کنیم:

واقعاً هیچ اتفاقی برای دامنه شما نمی‌افتد و آن را از دست نمی‌دهید

منتظر اطلاعیه های بعدی نانوپارس باشید..

Tuesday, July 25, 2017

<< بازگشت